Citroen C8 Нов внос* Кожа* Нави* Фулл* Топ* Реална кола* , Стара Загора, гр. Казанлък, 253 362 км пробег

7 777 лв.Не се начислява ДДС

Информация за продавача

Ал Карама Ауто Груп, област Стара Загора
Ал Карама Ауто Групобласт Стара Загора На изхода за София
Посетена 18 пътиПубликувана в 19:40 на 10 Април 2025

Техническа информация

Година на производствоФевруари 2007 г.
ДвигателДизелов
Скоростна кутияРъчна
Мощност (к.с.)136 к.с.
Кубатура (куб. см)2000 куб. см
КатегорияМиниван
Пробег253 362 км
ЦвятТъмно сив
МестоположениеСтара Загора, гр. Казанлък

Допълнителна информация

Ние от Автокъща Ал Карама Ауто Груп-Казанлък, предлагаме проверени с доказан произход втора употреба автомобили, с широка гама от различни марки и модели! Всички наши МПС-та могат да бъдат изпробвани(Тест Драйв) проверени с диагностика и всичко нужно за да се убедите, че това е вашият редовен автомобил! Предлагаме услугите като Бартер/Лизинг/Регистрация в Кат и следене в бъдеще на застраховки, прегледи, винетки! Не се колебайте, а позвънете на телефона с пълно доверие! С над 25 годишния си опит можем да бъдем полезни на всеки един наш клиент, или за подробна информация заповядайте на място! Работим с заявки за вашият мечтан автомобил, нашият екип ще се погрижи да избере най-доброто решение за вас, нашите колеги са на разположение в Австрия, Германия, Швейцария, Франция и Италия! Заповядайте и благодарим, че си направихте труда да прочетете написаното, останалото е в наши ръце! Бъдете здрави и рискувайте, коли трябва да се сменят, купуват и карат разнообразни постоянно! Потърсете ни! При нас рискът е равен на сигурност!

Особености

ДругиБартер • Лизинг • Нов внос
ЗащитаАларма • Централно заключване
ИнтериорКожен салон
БезопасностВъздушни възглавници - Предни • Въздушни възглавници - Странични • Контрол на налягането на гумите • Парктроник • Система ISOFIX • Система за защита от пробуксуване
КомфортБордкомпютър • Датчик за светлина • Ел. Огледала • Ел. Стъкла • Ел. регулиране на седалките • Ел. усилвател на волана • Климатроник • Мултифункционален волан • Навигация • Подгряване на седалките • Регулиране на волана • Система за измиване на фаровете • Система за контрол на скоростта (автопилот)
Екстериор4(5) Врати • Ксенонови фарове • Лети джанти • Металик • Халогенни фарове

Страница на обявата

Информация за продавача

Ал Карама Ауто Груп, област Стара Загора
Ал Карама Ауто Групобласт Стара Загора На изхода за София

Споделяне

Още обяви за Citroen C8Още обяви за Citroen